Dürüst ve açık fikrin aktarılması zaman kazandırır. Hedefe hızlı gitmeyi garantiler...

Finansal ve Yönetsel Hizmetler

  • Firmalar ve kişiler için banka, muhasebe hizmetleri, yerel ve uluslar arası hukuk ve mali kurumlar deneyimlerimiz katılarak seçilir ve müşterilerimize önerilir.

  • Ayrıca talep edilirse fizibilite çalışmaları desteği, iş ortakları arama, bulma veya değerlendirme hizmetleri, bayi, acente, temsilci ve dağıtıcı(lar) bulunması çalışmalarına destek verilir.

Sahada Yönetim Destek Hizmetleri

 

  • Deneyimli Romence Türkçe ve İngilizce konuşan danışman ve iş ortaklarımız size sahada da başarı için destek verecektir.

Şirket Birleşme ve Satın alma, Güvenilirlik Bilgileri Hizmetleri

  • Başarılı şirket birleşme ve satın alma ve ortak/hisse yeniden yapılandırma operasyonları öncesinde  müşterilerimize tüm süreç boyunca eşlik eder destek oluruz.

  • Birleşme Bütünleştirme kararı ve planlaması için ise: Şirketlerin arka plan analizleri, Yönetim ekibi ve geçmişlerinin kayıtları;  Mali profili ve banka ilişkileri; Organizasyon ve insan kaynakları değerlendirmesi; Ürün ve müşteri portföyleri; Müşteri sadakati, karlılık ürün ve müşteri segmentleri arasında markanın yeri ve değeri araştırmaları yapar; Maliyet tasarruf fırsatları, mevcut sorunları, sinerji ve entegrasyon maliyeti; Çalışma durumunu imkanları ve yan kuruluşlar ile ilişkileri bilgilerini toplar ve sunarız.

İnsan Kaynakları Hizmetlerimiz

  • Çözümcü ve yardıma adanmış insanlar ve genç beyinler ile işbirliği için müşterilerimize geniş bir yelpaze sunuyoruz: İK Politikaları ve ilgili istihdam yasal gereksinimleri, işe alım/seçim süreci, vize, konaklama, vb dahil olmak üzere insan kaynakları dış kaynak kullanımı, eğitim ve yer değiştirme işlemlerine destek hizmetleri sunuyoruz.

İş Yeri Seçimi, Lojistik Çözümleri, Lisanslar ve İzinlerin Sağlanması

  • Lojistik ve girdi yönetim analizi yaparak en ekonomik iş üretim ve depolama yeri seçimlerini yapar yatırımcımıza topladığımız bilgi ve hesaplar ile birlikte sunar ve öneririz.

  • Yerel kurum ve sağlayıcılar ile birlikte çalışarak lisans izin ve diğer gereksinimleri hızla sonlandırırız. . .